top of page
 • מי מבצע את השירותים בבניין?
  השירותים יכולים להתבצע הן ע"י ספקי השירות של פרופרלנד והן ע"י הספקים הנוכחים של הבניין. יש באפשרותכם להחליף או להשאיר אותם, הבחירה בידכם.
 • מה התפקיד של חברת ניהול בבניין?
  תפקידן של חברות ניהול מתחלקים לרוב לשלושה מרכיבים שונים: 1. תחזוקת המבנה והשטחים המשותפים- טיפול ותחזוקה מונעת של המערכות, בקרה על עבודתם של בעלי המקצוע השונים, סיורים יזומים בבניין ותיקונים בו, שיפור פני המבנה וכד' 2. ניהול הסכפים המשותפים- בניית תקציב שנתי ומעקב אחריו, הפקה והצגת דוחות לדיירים בכל 6 חודשים, ניהול חשבון הבנק המשותף, תשלומים לספקי השירות, ליווי בפרוייקטים מיוחדים, לרבות שיפוץ ברמות השונות, איטום הגג, שיפוץ המעטפת, סיוד וכו' 3. גביית מיסי ועד הבית ומעקב אחר תשלומים- שירות זה מוריד את הנטל הכבד מנציגות ועד הבית. באמצעות המנגנון הייחודי של פרופרלנד, מתאפשרת גבייה יעילה ומלאה של מיסי ועד הבית. על מנת למנוע חוסרים ואי איזון בקופה המשותפת. במידת הצורך אנו נלווה אתכם משפטית לטיפול בסרבני תשלום. חשוב לציין כי פרופרלנד מיישמת את החלטות נציגי ועד הבית. לפעמים ההחלטות נלקחות באופן משותף ולפעמים הן בקשות מיוחדות של נציגי ועד הבית בבניין. בכל מקרה, אנו דואגים ליידע את הנציגים בתקלות שיש לטפל בהן או בשיפורים שניתן לעשות במבנה.
 • מה עושים כשאין כסף לתיקון בקופה המשותפת?
  דבר ראשון, משתדלים לא להגיע למצב הזה. זו אחת הסיבות שאנו מפיקים עבורכם את תקציב מפורט שכולל בתוכו תקציב לבלתי צפויים מראש. אם בכל זאת הגעתם למצב שאין מספיק כספים בקופה עקב תיקון בעלות גבוהה, מבצעים גבייה מיוחדת בהקדם ושומרים על המערכות תקינות.
 • מהי חברת ניהול?
  חברת ניהול מספקת פתרונות מקיפים לשימור ושיפור רמת החיים במבנה בדגש על השטחים הציבוריים והמערכות המשותפות, כך שבעלי הנכסים והשוכרים אינם צריכים לדאוג לתפעול השוטף של מערכות הבניין. חברת ניהול מתחזקת את המבנה ודואגת לכל צרכיו, בשיתוף פעולה עם הדיירים או במקומם.
 • המנקה לא טוב, מה עושים?
  כשלב ראשון מתאמים איתו מחדש את הציפיות כלפיו ובודקים אם אכן המצב השתנה. במידה ולא, שוקלים להחליפו לעובד משק אחר.
 • האם חשבון ועד הבית יכול להיכנס למינוס?
  לא. חשבון ועד הבית לא יכול להיכס לגרעון, אך במידה ואין מספיק כספים בקופה שיקים יחזרו. לכן, חשוב לבצע מעקב צמוד ולנהל את הכספים בצורה נכונה, ובמידת הצורך לעכב או לחלק תשלומים, לבצע גבייה נוספת או להפסיק שירותים מסויימים.
 • How do I add a new question & answer?
  To add a new FAQ follow these steps: 1. Manage FAQs from your site dashboard or in the Editor 2. Add a new question & answer 3. Assign your FAQ to a category 4. Save and publish. You can always come back and edit your FAQs.
 • How do I edit or remove the 'Frequently Asked Questions' title?
  You can edit the title from the FAQ 'Settings' tab in the Editor. To remove the title from your mobile app go to the 'Site & App' tab in your Owner's app and customize.
 • Can I insert an image, video, or GIF in my FAQ?
  Yes. To add media follow these steps: 1. Manage FAQs from your site dashboard or in the Editor 2. Create a new FAQ or edit an existing one 3. From the answer text box click on the video, image or GIF icon 4. Add media from your library and save.
 • לאן הולכים כספי הגבייה?
  כספי ועד הבית מופקדים אך ורק לחשבון הבנק השייך לבניין. הם משומשים על מנת לשלם למספקי השירות בבניינכם. שאר הסכפים נכנסים לקופה המשותפת ומשמשים כרזרבה. משתמשים בהן רק כאשר יש צורך בהם, לדוגמה בעתות חירום, לתיקונים או לשיפור המבנה.
 • למה פרופרלנד?
  אצלנו בפרופרלנד, אנו פועלים בשקיפות מלאה מול נציגי ועד הבית וכן מול דיירי הבניין. כמו כן, אנו מעלים את ערך נכסיכם דרך הטיפול המסור והאיכותי שאנו מספקים לבניין. כתוצאה מכך הבנין נראה טוב, מזמין והמערכות שבו שמורות היטב וכראוי. כל זאת תוך שמירה על מחירים שפויים והוגנים ומבלי לפגוע באיכות וברמת המקצועיות הגבוהה של השירות. ראוי לציין כי בניגוד לחברות ניהול רבות אחרות, פרופרלנד נותנת מענה אנושי ומהיר לדיירים בכל הקשור לשטחים המשותפים, תשלומים ומעבר לכך.
 • מהי חברת ניהול?
  חברת ניהול מספקת פתרונות מקיפים לשימור ושיפור רמת החיים במבנה בדגש על השטחים הציבוריים והמערכות המשותפות, כך שבעלי הנכסים והשוכרים אינם צריכים לדאוג לתפעול השוטף של מערכות הבניין. חברת ניהול מתחזקת את המבנה ודואגת לכל צרכיו, בשיתוף פעולה עם הדיירים או במקומם.
 • איך לבחור חברת ניהול?
  בחירת חברת ניהול תלויה במספר גורמים, לכל מבנה מרקם חיים וצרכים שונים ועל כן, חשוב להבין את דרישות הדיירים ולאחר מכן לבחון איזו חברת ניהול תספק את הצרכים האלה בצורה הטובה ביותר. חשוב לדעת כי לפעמים חברות הניהול יציינו לפניכם שירותים שלא לקחתם בחשבון קודם לכן אך הינם חיוניים לבניין בו אתם חיים.
 • מי צריך חברת ניהול?
  כל מבנה משותף שבו ועד הבית לא מתפקד צריך חברת ניהול שתעזור לשמור על תפקודו התקין של הבניין. במקרים רבים לנציגות ועד הבית אין את הזמן או היכולת לטפל בבניין בצורה יעילה ללא עזרה חיצונית. טיפול לקוי במבנה עלול לפגוע באיכות חייהם של הדיירים ובסופו של דבר גם לבזבוז מיותר של כספיהם.
bottom of page